مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از تشکیل ستاد استقبال از پیکر پاک شهید حاج قاسم سلیمانی در این شرکت خبر داد.مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از تشکیل ستاد استقبال از پیکر پاک شهید حاج قاسم سلیمانی در این شرکت خبر داد.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از تشکیل ستاد استقبال از پیکر پاک شهید حاج قاسم سلیمانی در این شرکت خبر داد.
دکتر عبدعلی ناصری در این خصوص گفت: ستاد استقبال از پیکر شهید پاک شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور حراست، امور اداری، پشتیبانی، بسیج و روابط عمومی با هدف هم افزایی با استانداری خوزستان و سایر نهادها براداری، پشتیبانی، بسیج و روابط عمومی با هدف هم افزایی با استانداری خوزستان و سایر نهادها برای برنامه ریزی و آماده‌سازی هر ای برن و آماده‌سازی هر چه بهتر فضای شهر برای ورود پربرکت شهید سرافراز قاسم سلیمانی راه‌اندازی شده است.
وی در ادامه افزود: با توجه به این شرایط و شور و شوق مردم برای وداع با این سردار مردمی کلیه ادارات، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و مدارس بنا به دستور استانداری خوزستان فردا یکشنبه ۱۵ دی ماه تعطیل می باشد و شرکت توسعه نیشکر و صنایع و واحدهای تابعه نیز در این روز جهت حضور پرشور کارکنان در مراسم تعطیل می باشد.
گفتنی است، مراسم تشییع پیکر پاک شهید حاج قاسم سلیمانی فردا یکشنبه ۱۵ دی ماه ساعت هشت صبح از میدان مولوی به سمت چهار راه سلمان فارسی برگزار می شود.