سرپرست شهرداری اهواز گفت: مجموعه مدیریت شهری اهواز دغدغه حل مشکلات شهروندان را دارند و تلاش ما خدمات‌رسانی برابر در بین تمام مناطق شهر اهواز است.

سرپرست شهرداری و شهردار منتخب اهواز در اولین دیدار مردمی خود به منطقه عین دو رفت و از نزدیک در جریان مشکلات شهروندان و ساکنین منطقه قرار گرفت.

سرپرست شهرداری اهواز در این دیدار که با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، معاون حمل و نقل ترافیک، معاون خدمات شهری، مدیرعامل سازمان خدمات موتوری و مدیر و معاونین شهرداری منطقه شش با اهالی ولایتمدار کوی عین‌دو انجام شد با تأکید بر اینکه اولین دیدار مردمی خود را از منطقه عین دو آغاز کرده است، گفت: دغدغه های ساکنین این منطقه دغدغه های درستی است و کم‌وبیش هم در جریان این مسائل هستیم زیرا تقریباً کلیه مسؤولان شهری به کرات در خصوص مشکلات عین‌دو با بنده صحبت کرده‌اند و حل مشکلات این منطقه یکی از دغدغه‌های مدیران شهری هم هست.

وی درخصوص برخی موارد مطرح شده از سوی ساکنین منطقه عنوان کرد: برخی مسائلی که مطرح شد مانند مسئله فاضلاب و روشنایی در حوزه ی اختیارات شهرداری و شورا نیست اما متاسفانه فقط شهرداری پاسخگوی مسائلی است که مردم با شورا در میان می گذارند.

موسی شاعری با ذکر این نکته که انتظار می‌رود مردم شریف، انقلابی و ولایتمدار عین‌دو و اهواز شرایط و مقدورات ما را درک کنند، گفت: ما هم این قول را به شهروندان می‌دهیم که با تمام توان تلاش کنیم، تلاشی که برای مردم ملموس باشد و تغییرات ناشی از آن را به عینه مشاهده کنند.

این مقام مسؤول خاطرنشان کرد: سعی می‌کنیم هرجا مشکل و ایراد مدیریتی هست برطرف کرده و یا به حداقل برسانیم و در حیطه اختیاراتمان به همشهریان عزیز خدمات رسانی کنیم.

شهردار منتخب اهواز ادامه داد: از شهروندان می خواهیم به کمک مدیریت شهری بیایند و بدانند که همه مسئولین حاضر در این جلسه دغدغه حل مشکلات مردم را دارند .

وی در خصوص پیگیری مطالبات مردمی گفت: حتما این جلسه را ظرف ۴۵ روز آینده تکرار خواهیم کرد و با حضور تمامی مسئولان شهری پیگیر درخواستهای شهروندان خواهیم بود و درآن جلسه مواردی را که رفع کرده و یا برای مرتفع کردن آنها اقداماتی انجام شده را به اطلاع ساکنین منطقه خواهیم رساند.

شاعری افزود: با توجه به اینکه مدت زیادی از شروع به کار اینجانب به‌عنوان شهردار اهواز نمی‌گذرد در حال بررسی و جمع آوری اطلاعات هستم.

سرپرست شهرداری و شهردار منتخب اهواز اظهار کرد: از آنجایی که در این برهه زمانی شرایط کشور هم ازنظر اقتصادی و هم از نظر سایر مسائل شرایط خاصی است تلاش می‌کنیم منابع مالی‌مان را ارتقا دهیم اما تا جایی که بضاعت و ظرفیت ما اجازه می‌دهد.

شاعری در خصوص بحث خدمات‌رسانی بدون تبعیض به کلیه مناطق شهر عنوان کرد: تلاش می‌کنیم به همه مناطق یکسان خدمات رسانی کنیم و مشکلاتی که سریع و با هزینه‌های اندک می‌توان برطرف کرد و حل آن‌ها منجر به ایجاد رضایت‌مندی میان مردم شود حتی‌الامکان برطرف کنیم تا شهروندان مطمئن باشند که مسؤولان خادم آن‌ها هستند.

وی ادامه داد: با کمک شهرداری منطقه شش و به‌کارگیری حجم زیادی از نیروهای خدماتی نسبت به پاکسازی منطقه عین دو اقدامات لازم صورت می‌گیرد.